• Yeşil Timsah slide
  Küba’daki ilk ve tek Türkçe kiralık ev servisi
  YEŞİL TİMSAH
  Yeşil Timsah
 • Yeşil Timsah Blog slide
  YEŞİL TİMSAH BLOG
  SEYAHAT REHBERİ
  Emre GÖRÜR'ün kaleminden Küba hakkında her şey
  blog.yesiltimsahkuba.com
 • Küba'da Tedavi slide
  KOMİSYONSUZ TEDAVİ İMKANI
  KÜBA’DA TEDAVİ
  Kanser, gece körlüğü, sedef, vitiligo, saçkıran tedavileri
  kubadatedavi.com
90
15
13
299

Küba’daki ilktek Türkçe kiralık ev servisi

Fidel Castro için yazdığı bir şiirde, “Haydi gidelim... o çok sevdiğin yeşil timsahı özgürleştirmeye” diyordu Ernesto Che Guevara. Yeşil Timsah, Che’nin bu şiirinin de etkisiyle, Kübalıların ülkelerine verdikleri bir isim. Adanın şeklinin uyuyan bir timsaha benzetilmesi ve ülkedeki zengin doğal yaşam sebebiyle...

Yeşil Timsah, yani Caimán verde, uzun süredir Küba’da yaşayan kadrosuyla, adada ev (casa particular) kiralama servisini Türkiye’ye taşıyor. Küba’daki ilk ve tek Türkçe kiralık ev servisi olan Yeşil Timsah ile hem Küba’yı kendi dilinizde deneyimleyin, hem de profesyonel Türkçe danışmanlık hizmetinden yararlanın.

Ucuz, kaliteli ve sorunsuz tatil

Artık Küba seyahati pahalı bir düş olmak zorunda değil. Yeşil Timsah şu iki şeyi aynı anda vadeder: Daha ekonomik tatil ve –buna rağmen– daha yüksek kalite. Yeşil Timsah’ın sorumluluk sahibi, profesyonel ve geniş bilgi birikimine sahip kadrosu, sizi seyahatinize ilişkin bütün kaygılarınızdan arındırarak huzurlu, güvenli ve konforlu bir tatilin tadını çıkarmanızı sağlar.
Yeşil Timsah, ekonomik kiralık evler kadar, yüksek konforlu villalar ve penthouse’larla da çalışmaktadır.

Gerçek Küba deneyimi

Casa particular ifadesi, odalarının ve diğer kullanım alanlarının bir bölümünü veya tamamını turistlere kiraya vermek için Küba Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’ndan yasal izin almış evler için kullanılmaktadır. Bu evler müşterilerine Küba toplumunu ve kültürünü daha yakından tanıma fırsatı sunarlar. Bu hususu göz önüne alarak aile yanında kalmayı seçebileceğiniz gibi, müstakil bir ev tercih ederek çok daha fazla serbestiye de sahip olabilirsiniz.

Bütün adayı kapsayan hizmet ağı

Hem doğal güzellikleriyle, hem de taşımakta olduğu kültürle, bünyesinde keşfedilmeyi bekleyen sayısız gizemi barındırmaktadır Küba. Sizi bu gizemlerle de buluşturabilecek olan Yeşil Timsah, sadece adanın batısındaki birkaç bölgede faaliyet göstermez. Bütün adayı kapsayan hizmet ağıyla Küba tatilinizi beklentilerinizin ötesine taşır.


Özel Teklifler

Küba’yı boydan boya dolaşarak sizin için özel olarak belirlediğimiz en iyi konaklama alternatifleri